Menü Kapat

Traksiyoner Akü Servisi | Forklift Acil Akü Servisi

aku-servisi
acil aku servisi

Akü Servisi Nedir?

Akü servisi, şirketlerin veya kişilerin forklift, transpalet, uzun yol araçları, temizlik araçları, yat vb araçlarda olağan dışı bir şekilde yaşadıkları arızanın düzeltilmesine yönelik akü servis firması tarafından yapılır.

Akü servisi ile şirketler araç nakliye sorunu ve zaman kaybı yaşamazlar. Akü servis personelimiz şirketinize gelip gerekli müdahaleyi yapar. Yerinde yapılacak bir çözüm mevcut ise uygular ve aracınız görevine devam eder.

Acil Akü Servis

Beklenmeyen durumlarda işin aksaması sözkonusu olduğunda Arte Acil Akü Servis hizmeti sizin yanınızda. Aküler elektrikli araçların vazgeçilmez ekipmanlarından biridir. Aküler düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakımsız kalan akülerin şarj tutma gücü azalır ve servise ihtiyaç duyma ihtimali artar. Akülerin daha az acil akü servis gereksinimi duyması için bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir.

 

Traksiyoner Akü Servisi

Traksiyoner aküler bakım yapılmadıkları taktirde uzun çalışma periyotlarından sonra beklenmedik şekilde arıza verebilir. Bu durumda ise traksiyoner akü servisi ve bakımına ihtiyaç duyulur. Arızanın tespiti için akü servisi gerekli olup arızanın türüne göre servis süresi ve maliyeti değişmektedir. Arte Akü olarak işinde uzman ekibimizle traksiyoner aküleriniz için yerinde kaliteli servis hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin 81 iline traksiyoner akü için servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Forklift Aküsü Servisi

Forkliftler bakım gerektiren yük taşıma araçlarıdır. Forklift aküsü servis desteğine ihtiyaç duymaması için akülerin düzenli olarak bakım alması ve kontrol edilmesi şarttır. Uzun süreli forklift kullanımı sonrasında akü suyu kontrol edilmelidir. Eğer forklift uzun süre çalıştırılmayacak ise forklift aküsü tamamen şarj edilmeli ve o şekilde bırakılmalıdır. Aksi halde, forklift aküsü bitik durumda uzun süre bekletilirse akü performansını kaybeder ve forklift akü servisi hizmet gereksinimi duyulur.

arte-iletisim

Akü Servis Lokasyonları

Şirketimiz İstanbul Tuzla Orhanlı’da bulunmakla beraber, Türkiye’nin her tarafına akü servis hizmetimiz bulunmaktadır. Aküleriniz için bilgi ve servis teklifi almak için bize ulaşın.

Akü Servisi için İletişime Geçin

Akü servisi ihtiyacının ne zaman gerekeceği belli olmaz. Bizimle iletişim formu üzerinden, Whatsapp üzerinden mesaj yazarak, isterseniz arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Telefon numaramız: 0533 370 4126