Menü Kapat

Hizmetlerimiz

AKÜ TAMİRİ

Arızalı aküler elektrikli forkliftler ve yük taşıma araçlarında performans kaybına yol açan en önemli sebeplerden biridir. Arte Akü olarak forklift, traksiyoner ve diğer türdeki akülerinizin arızasını tespit edip hasarlı parçaları değiştiriyoruz. 

AKÜ SERVİSİ

Elektrikli forklift ile çalışırken bir anda akü hatası alırsanız Arte Akü servisi sizin için bir telefon kadar uzaktadır. Firmanıza gelip sizi yormadan arıza tespit çalışması yapıyoruz. Yerinde yapılacak tamirleri yapıyor, daha ağır arızalar için ise kendi bünyemizde akünüzü tamir ediyoruz.

AKÜ BAKIMI 

Akülerin uzun ömürlü olması için düzenli bakıma girmesi gerekmektedir. Bakımı yapılmayan akülerde performans kaybı ortaya çıkmakla beraber, kısa zamanda biten batarya süresi de şirketler için ekstra maliyetli olmaktadır. Akü bakımı yapılan aküler ise her zaman yüksek performansta çalışmaktadırlar.

AKÜ YENİLEME

Bakımı yapılmayan veya bazı parçaları bozulan aküleri yenileyip ilk günkü gibi sizlere teslim ediyoruz. Sıfır akü almak yerine akü yenileme işlemini Arte Akü olarak sizlere tavsiye ediyoruz. 

SIFIR AKÜ ve YEDEK PARÇA SATIŞI

Sıfır akü çeşitleri ile akü yedek parça satışımız mevcuttur. İhtiyacınızın olan aküler için fiyat ve stok sorabilir, aküler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Open chat